Edukacja domowa – czy odpowiednia dla twojego dziecka

Żyjemy w erze informacji. Tak przyzwyczailiśmy się do informacji z prędkością światła, że ​​dla wielu z nas perspektywa braku natychmiastowego dostępu do niezliczonej liczby faktów i liczb za jednym kliknięciem kilku przycisków jest po prostu niepokojąca. Z owego względu ma sens jedynie to, że w całym świata i na całym świecie istnieje dużo ludzi, którzy z całym entuzjazmem przyjmują ideę możliwości rozwijania się i edukacji online.

Jednocześnie na całym świecie jest taka sama liczba ludzi, którzy desperacko próbują trzymać się tradycyjnych metod radzenia sobie z pewnymi sprawami. W rzeczywistości niektórzy ludzie nadal grają w pasjansa z talią kart do gry. Dla osób, które czują, że era informacji do pewnego etapu ich odeszła, istnieje duże prawdopodobieństwo, iż nauka online że nie być najlepszą dostępną opcją dla Ciebie.

Zobacz: korepetycje język polski

Poniżej znajdziesz kilka pytań, które mogą ułatwić ci określić, albo naprawdę skorzystasz, biorąc udział w niektórych z wielu kursów online oferowanych w dzisiejszej dobie uczenia się.

1) Albo jesteś zdyscyplinowany? Może się to wydawać niewinnym pytaniem, bowiem wszyscy chcielibyśmy myśleć, iż do takiego okresu jesteśmy zdyscyplinowani. Problem polega na tym, że kiedy siedzisz za kierownicą dla własnej edukacji, musisz posiadać trochę więcej niż niewielki stopień dyscypliny. Musisz być w stanie dotrzymać terminów, zdać testy i poczuć się odpowiedzialnym za faktyczne poznanie informacji, których potrzebujesz, żeby zdać kurs. Nie można winić nikogo oprócz siebie samego, jeżeli nie radzisz sobie dobrze na zajęciach online, a niektórzy ludzie po prostu nie lubią być na miejscu kierowcy, jeśli chodzi o motywowanie i tempo uczenia się.

2) Jak wspaniale się uczysz? Wszyscy mamy różne metody uczenia się, dla których przechowujemy informacje lepiej niż inni. Kursy online wymagają intensywnego czytania. Jeżeli masz trudności z zatrzymaniem przeczytanych informacji, być że będziesz musiał znaleźć alternatywną metodę nauki lub poszukać rozwiązań z pomocą instruktora kursu, zanim przejdziesz dalej w miejscu do nauki online.

3) Czy naprawdę pragniesz odnieść sukces? Odpowiedź na owo pytanie jest niesłychanie istotna przy określaniu, albo nauka online jest w Twoim najlepszym interesie. Istnieje wiele ścieżek, którymi możesz podążać, aby osiągnąć pożądane wykształcenie i stopień. To nie jest ścieżka mas, przynajmniej na razie. Ten sposób uczenia się, dużo niż wszystek inny, jest dostępny do rezygnacji z powodu apatii. Jeżeli nie jesteś zdeterminowany, żeby wykonywać zadania, studiować notatki i naprawdę uczyć się materiału, który jest Ci prezentowany, to właściwie nie musisz tracić czasu ani czasu instruktora na ciągłe wymyślanie wymówek. Kursy online odbywają się w wielkiej ilości we własnym tempie, ale masz ograniczoną ilość czasu na naukę materiału, nim będziesz musiał przejść dalej. Nauczyciel jest odpowiedzialny za dostarczenie Ci informacji oraz materiałów, ale Ty jesteś odpowiedzialny za wszystko, co dzieje się od tego czasu. Czy jesteś zdecydowany na tę odpowiedzialność?

Niezależnie z tego, czy jesteś pierwszym studentem, czy też profesjonalistą, który wraca do szkoły po długiej nieobecności, nauka online może otworzyć nowe alternatywy dla przyjemności z nauki. Musisz chcieć przejść przez te drzwi i zabrać przedstawione ci informacje, aby odnieść sukces. Mam szczerą nadzieję, iż każdy, kto to czyta, dokładnie rozważy, lub brak struktury, którą zapewnia wiele kursów online, będzie sprzyjał Twoim konkretnym potrzebom edukacyjnym i edukacyjnym przed podjęciem decyzji.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *